Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Sezona 2016-2017
Liga ÚK/MLŽ
Krajské školní ligy
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
30.4. 15:30
AD122
L.Vršovice - Dukla B
23 : 34
2.4. 17:00
AD107
Loko Louny - Jablonec
30 : 21
25.2. 18:00
AD074
Ústí n.L. - Jablonec
30 : 25
1.10. 15:00
AD014
Ml. Boleslav - Dukla B
21 : 27
24.9. 17:00
AD011
Loko Louny - Ml. Boleslav
31 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH130
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
30.4. 17:30
AH122
L.Vršovice - Chodov
29 : 33
2.4. 14:30
AH107
Loko Louny - ELP Jablonec
40 : 18
24.9. 14:30
AH011
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
31 : 14
1.liga mladší dorostenci
17.11. 17:30
AJ044
HK Baník Most - Liberec
30 : 30
9.10. 11:00
AJ022
HK Baník Most - Pepino SKP F-M
22 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 13:00
AKB130
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
30.4. 13:00
AKB122
Lokomotiva Vršovice - Vršovice B
21 : 37
6.4. 17:30
AKB113
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 34
24.9. 12:00
AKB011
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
35 : 28
2.liga ženy - západ
6.5. 11:00
AS130
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
25.2. 14:00
AS079
Ústí n.L. - Sokol Písek B
24 : 33
29.10. 15:00
AS036
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
31 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
26.3. 11:00
AUA101
Slavia - Písek
36 : 29
2.3. 19:30
AUA095
DHK Baník Most - S.Vršovice
30 : 12
12.2. 13:00
AUA069
Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
9 : 26
20.11. 18:00
AUA054
DHK Baník Most - Astra Praha
38 : 18
17.11. 13:30
AUA065
DHK Baník Most - Písek
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
26.3. 13:00
AV101
Slavia - Poruba
41 : 23
13.11. 15:00
AV044
Háje - Olomouc
21 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
25.2. 16:00
AVA079
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
25 : 17
12.2. 11:00
AVA069
Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
19 : 23
20.11. 15:30
AVA054
DHK Baník Most - DHK Pardubice
28 : 22
17.11. 15:30
AVA065
DHK Baník Most - Písek
31 : 28
Inter REG liga - Muži
29.10. 00:00
IRM015
TJ Sokol Bělá - Jičín "C"
27 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
20.kolo - Jaro - výsledky
video
online
Česká Lípa - TJ Sokol Bělá
23 : 22
video
online
Jičín "C" - Turnov
31 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín "C"
16
14
1
1
449 : 312
29
2
TJ Sokol Bělá
16
8
1
7
368 : 380
17
3
Ž. Brod
16
7
2
7
367 : 356
16
4
Česká Lípa
16
5
0
11
325 : 396
10
5
Turnov
16
4
0
12
355 : 420
8
Tabulka střelců
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
87
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
71
Jan Kolář
HBC Jičín "C"
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Möller
TJ Turnov
14
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
12
Marek Rieger
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Kulich
TJ Turnov
40
Jan Makal
ŽBS Železný Brod
30
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.