Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Liga ÚK/MLŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK mladší žáci
Krajské školní ligy
Václav Škarda
Mateřský klub
HK Chomutov
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
19.2. 11:00
AC072
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
29 : 18
3.12. 16:00
AC056
S.Vršovice - H.Brod
27 : 24
16.10. 17:00
AC025
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
17 : 18
2.liga muži SVČ
27.11. 15:30
AD054
L.Vršovice - Loko Louny
36 : 30
20.11. 16:00
AD048
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 26
23.10. 17:00
AD033
Loko Louny - Kolín
28 : 24
25.9. 15:00
AD007
Slavia - Kolín
31 : 27
1.liga starší dorostenci
20.11. 14:00
AG048
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
2.liga starší dorostenci Č
12.2. 12:00
AH087
Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice
31 : 28
27.11. 17:30
AH054
L.Vršovice - Loko Louny
19 : 32
23.10. 14:30
AH033
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 16
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ121
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
20 : 46
20.11. 12:00
AJ048
HK Lovosice - Pepino SKP F-M
35 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:00
AKA056
Sokol Vršovice A - Jiskra Havlíčkův Brod
36 : 21
2.liga mladší dorostenci SČ
19.2. 09:00
AKB072
TJ Sparta Kutná Hora - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 23
3.12. 18:00
AKB056
Vršovice B - Lokomotiva Vršovice
19 : 23
27.11. 13:00
AKB054
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
23 : 37
23.10. 12:00
AKB033
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
46 : 31
Český pohár žen
10.9. 15:00
AN005
Ústí n.L. - Astra
22 : 25
2.liga ženy - západ
11.2. 18:00
AS067
Ústí n.L. - Turnov
28 : 21
2.liga mladší dorostenky - západ
30.4. 15:45
AVA122
DHK Baník Most - TJ Turnov
36 : 18
11.2. 16:00
AVA067
HK Spartak Ústí n.L. - TJ Turnov
29 : 12
16.11. 18:00
AVA031
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
39 : 15
Přebor Prahy mladších žáků
1.10. 17:20
BD045
Sokol Břve - L.Vršovice
5 : 25
1.10. 16:00
BD043
Chodov A - Dukla A
8 : 28
1.10. 14:00
BD040
Dukla A - Dukla C
31 : 12
1.10. 13:20
BD039
Dukla B - Chodov A
16 : 20
1.10. 12:40
BD038
Dukla C - L.Vršovice
15 : 21
1.10. 12:00
BD037
Sokol Břve - Dukla A
3 : 31
17.9. 16:40
BD014
S.Vršovice - L.Vršovice
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
MH-14/HK FCC Město Lovosice II/Ne 21.5./0900 hod./ Nejede MO, LN - výsledky
video
online
Ústí n/L. - Liberec I
8 : 22
video
online
Liberec II - Lovosice I
29 : 14
video
online
Ústí n/L. - Lovosice II
8 : 30
video
online
Liberec I - Liberec II
6 : 15
video
online
Lovosice I - Ústí n/L.
19 : 14
video
online
Liberec I - Lovosice II
21 : 41
video
online
Liberec II - Ústí n/L.
32 : 3
video
online
Lovosice I - Liberec I
24 : 10
video
online
Liberec II - Lovosice II
25 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
36
29
2
5
789 : 526
60
2
Liberec II
36
28
2
6
855 : 488
58
3
Lovosice II
36
26
2
8
946 : 586
54
4
Most
36
21
1
14
752 : 638
43
5
Lovosice I
36
11
1
24
632 : 750
23
6
Liberec I
36
7
0
29
444 : 751
14
7
Ústí n/L.
36
0
0
36
239 : 918
0
Tabulka střelců
Milan Kavura
HK Baník Most
242
Ladislav Pavlíček
Lokomotiva Louny
188
Pavel Vojíř
HK FCC Město Lovosice II
169
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jonáš Papas
Liberec Handball II
24
Lukáš Vaverka
HK FCC Město Lovosice II
18
Filip Jung
Lokomotiva Louny
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.