Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK starší žáci
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Liga ÚK/MLŽ
Krajské školní ligy
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
2.4. 16:00
AC103
VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
33 : 27
25.3. 17:00
AC097
Košutka - VŠ Plzeň
33 : 22
19.3. 16:00
AC091
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
22 : 21
23.10. 17:00
AC036
Libčice n. Vlt. - TJ D.Cerekev
33 : 20
2.10. 17:00
AC014
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
25 : 21
2.liga muži SVČ
5.11. 17:00
AD022
Loko Louny - 1.HC Pardubice
37 : 35
25.9. 15:00
AD007
Slavia - Kolín
31 : 27
24.9. 10:00
AD012
Dukla B - Náchod "B"
36 : 23
17.9. 18:00
AD006
Ústí n.L. - Kolín
23 : 19
1.liga starší dorostenci
24.9. 14:00
AG012
Dukla - Zubří
22 : 26
2.liga starší dorostenci Č
5.11. 14:30
AH022
Loko Louny - 1.HC Pardubice
24 : 22
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:00
AJ120
HK Baník Most - Kopřivnice
32 : 42
24.9. 12:00
AJ012
Dukla - Zubří
24 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
5.11. 12:00
AKB022
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 27
17.9. 16:00
AKB006
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sparta Kutná Hora
22 : 39
Český pohár žen
11.9. 14:00
AN002
Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
25 : 18
Žákovská liga starších žáků
21.1. 18:00
AO070
Jičín - Dukla A
18 : 36
21.1. 16:00
AO068
Dukla B - Jičín
30 : 22
21.1. 14:00
AO066
Most - Dukla B
17 : 12
21.1. 12:00
AO064
Dukla A - Dukla B
30 : 17
21.1. 10:00
AO062
Dukla B - Házená Mělník
17 : 23
2.liga ženy - západ
29.4. 12:00
AS121
Astra - Ústí n.L.
32 : 16
1.4. 18:00
AS103
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
30 : 34
26.3. 14:00
AS102
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
24 : 15
29.10. 18:00
AS031
Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
29 : 21
18.9. 14:00
AS004
Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
22 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
29.4. 10:00
AUA121
Astra Praha - DHC Plzeň
21 : 31
9.4. 18:00
AUA109
DHK Baník Most - DHC Plzeň
29 : 25
23.2. 15:30
AUA082
DHK Baník Most - Slavia
22 : 21
28.9. 15:30
AUA003
DHK Baník Most - Slavoj Žirovnice
20 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-12/TJ ELP Jablonec n. N./So 3.6./09:00 hod./Nejede ÚL - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
20 : 20
video
online
Lovosice - Most
12 : 23
video
online
Louny - Jablonec
13 : 15
video
online
Liberec - Lovosice
27 : 21
video
online
Most - Louny
28 : 17
video
online
Jablonec - Lovosice
13 : 16
video
online
Liberec - Most
11 : 27
video
online
Lovosice - Louny
20 : 21
video
online
Most - Jablonec
30 : 16
video
online
Louny - Liberec
23 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
40
40
0
0
1065 : 587
80
2
Liberec
40
25
2
13
917 : 783
52
3
Lovosice
40
23
2
15
848 : 753
48
4
Louny
40
11
2
27
703 : 834
24
5
Jablonec
40
7
4
29
647 : 838
18
6
Ústí n. L.
40
8
2
30
616 : 1001
18
Tabulka střelců
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
230
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
191
Daniel Matula
Liberec Handball
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
4
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
4
David Kuchárik
HK FCC Město Lovosice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Moravec
Lokomotiva Louny
48
Matyáš Suchý
Liberec Handball
26
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.