Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK starší žáci
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Liga ÚK/MLŽ
Krajské školní ligy
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
8.4. 15:30
AD109
L.Vršovice - Slavia
25 : 29
25.3. 18:00
AD098
Jablonec - L.Vršovice
29 : 23
5.3. 15:00
AD079
Slavia - Náchod "B"
31 : 28
18.2. 17:00
AD071
Jablonec - 1.HC Pardubice
31 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 17:30
AH109
L.Vršovice - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 34
25.3. 16:00
AH098
ELP Jablonec - L.Vršovice
37 : 21
18.2. 15:00
AH071
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 35
3.12. 15:00
AH058
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
19.11. 11:00
AH044
Liberec - Loko Louny
27 : 27
1.liga mladší dorostenci
10.12. 11:00
AJ064
Liberec - Talent Plzeň A
25 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 13:00
AKB117
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
43 : 32
8.4. 13:00
AKB109
Lokomotiva Vršovice - D.Králové
29 : 18
Český pohár mužů
9.9. 20:00
AM042
HK B Most - Libčice n. Vlt.
25 : 33
26.8. 18:00
AM013
Ž. Brod - Jablonec
21 : 19
2.liga ženy - západ
22.4. 11:00
AS117
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
26 : 26
3.12. 13:00
AS058
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
34 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
5.3. 11:00
AUA088
Slavia - Astra Praha
40 : 19
1.liga mladší dorostenky
5.3. 09:00
AV088
Slavia - Háje
29 : 19
2.liga mladší dorostenky - západ
29.4. 13:00
AVA123
DHK Loko Liberec - Písek
15 : 34
10.12. 15:30
AVA064
DHK Loko Liberec - Slavoj Žirovnice
21 : 27
Přebor Prahy starších žáků
12.11. 16:10
BC085
Dukla B - Chodov
33 : 9
12.11. 15:35
BC084
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 12
12.11. 12:40
BC079
Chodov - Kobylisy
21 : 5
12.11. 11:30
BC077
Dukla A - S.Vršovice
28 : 5
12.11. 09:45
BC074
S.Vršovice - Dukla B
6 : 22
Společný přebor mladších žákyň
23.4. 14:15
BI090
TJ Turnov - Kobylisy II B
12 : 6
23.4. 12:30
BI087
TJ Turnov - Házená Mělník
14 : 9
23.4. 11:55
BI086
DHK Loko Liberec - Kobylisy II A
5 : 20
23.4. 10:10
BI083
DHK Loko Liberec - Kobylisy II B
8 : 7
4.3. 15:00
BI070
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-12/TJ ELP Jablonec n. N./So 3.6./09:00 hod./Nejede ÚL - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
20 : 20
video
online
Lovosice - Most
12 : 23
video
online
Louny - Jablonec
13 : 15
video
online
Liberec - Lovosice
27 : 21
video
online
Most - Louny
28 : 17
video
online
Jablonec - Lovosice
13 : 16
video
online
Liberec - Most
11 : 27
video
online
Lovosice - Louny
20 : 21
video
online
Most - Jablonec
30 : 16
video
online
Louny - Liberec
23 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
40
40
0
0
1065 : 587
80
2
Liberec
40
25
2
13
917 : 783
52
3
Lovosice
40
23
2
15
848 : 753
48
4
Louny
40
11
2
27
703 : 834
24
5
Jablonec
40
7
4
29
647 : 838
18
6
Ústí n. L.
40
8
2
30
616 : 1001
18
Tabulka střelců
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
230
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
191
Daniel Matula
Liberec Handball
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
4
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
4
David Kuchárik
HK FCC Město Lovosice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Moravec
Lokomotiva Louny
48
Matyáš Suchý
Liberec Handball
26
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.