Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Inter REG liga - Muži
Liga ÚK/MLŽ
Krajské školní ligy
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
8.4. 15:30
AD109
L.Vršovice - Slavia
25 : 29
25.3. 18:00
AD098
Jablonec - L.Vršovice
29 : 23
5.3. 15:00
AD079
Slavia - Náchod "B"
31 : 28
18.2. 17:00
AD071
Jablonec - 1.HC Pardubice
31 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 17:30
AH109
L.Vršovice - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 34
25.3. 16:00
AH098
ELP Jablonec - L.Vršovice
37 : 21
18.2. 15:00
AH071
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 35
3.12. 15:00
AH058
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
19.11. 11:00
AH044
Liberec - Loko Louny
27 : 27
1.liga mladší dorostenci
10.12. 11:00
AJ064
Liberec - Talent Plzeň A
25 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 13:00
AKB117
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
43 : 32
8.4. 13:00
AKB109
Lokomotiva Vršovice - D.Králové
29 : 18
Český pohár mužů
9.9. 20:00
AM042
HK B Most - Libčice n. Vlt.
25 : 33
26.8. 18:00
AM013
Ž. Brod - Jablonec
21 : 19
2.liga ženy - západ
22.4. 11:00
AS117
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
26 : 26
3.12. 13:00
AS058
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
34 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
5.3. 11:00
AUA088
Slavia - Astra Praha
40 : 19
1.liga mladší dorostenky
5.3. 09:00
AV088
Slavia - Háje
29 : 19
2.liga mladší dorostenky - západ
29.4. 13:00
AVA123
DHK Loko Liberec - Písek
15 : 34
10.12. 15:30
AVA064
DHK Loko Liberec - Slavoj Žirovnice
21 : 27
Přebor Prahy starších žáků
12.11. 16:10
BC085
Dukla B - Chodov
33 : 9
12.11. 15:35
BC084
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 12
12.11. 12:40
BC079
Chodov - Kobylisy
21 : 5
12.11. 11:30
BC077
Dukla A - S.Vršovice
28 : 5
12.11. 09:45
BC074
S.Vršovice - Dukla B
6 : 22
Společný přebor mladších žákyň
23.4. 14:15
BI090
TJ Turnov - Kobylisy II B
12 : 6
23.4. 12:30
BI087
TJ Turnov - Házená Mělník
14 : 9
23.4. 11:55
BI086
DHK Loko Liberec - Kobylisy II A
5 : 20
23.4. 10:10
BI083
DHK Loko Liberec - Kobylisy II B
8 : 7
4.3. 15:00
BI070
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.