Liberecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Inter REG liga - Muži
Liga ÚK/MLŽ
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Eliška Adameková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Adamová
TJ Turnov
18 - 0 - 1 - 4
Anne-Marie Audet
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Sára Bartůňková
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Bolková
Házená Mělník
4 - 0 - 0 - 2
Iulia Stefan Borcan
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Doležalová
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Ešnerová
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Fiedlerová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Fišerová
HC Háje A
10 - 0 - 1 - 5
Kristýna Fortelková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Melisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Marie Hřebíková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Nikol Chládková
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Monika Chrástková
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Jakešová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Janušová
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II A
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Jiránková
Astra Praha
10 - 0 - 0 - 5
Eliška Jirásková
DHC Slavia Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
4 - 0 - 0 - 2
Anna Kantorová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Karásková
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Králová
DHC Slavia Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Štěpánka Křapková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kubánková
Sokol Kobylisy II A
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Landecká
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Líbalová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II A
4 - 0 - 0 - 2
Alena Medřická
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Miljevičová
Házená Mělník
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Pazderová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.